Makiety architektoniczne


Makieta architektoniczna to fizyczne przedstawienie budynków lub ich wnętrz w odpowiednim pomniejszeniu. Dzięki niej przedstawić można miniaturę powstającego osiedla, szczegółowo odwzorowane pojedyncze budynki oraz otoczenie.

Wytwarzane przez nas makiety architektoniczne mogą przedstawiać obiekty w dowolnej skali i formie, dzięki czemu odbiorca może dokładnie poznać oglądany obiekt. Po tego typu makiety sięgają głównie firmy deweloperskie, biura architektoniczne i instytucje. Doskonale nadają się do celów badawczych, poglądowych jak i marketingowych. Budowane przez nas makiety architektoniczne świetnie sprawdzą się jako narzędzia promocji w biurach deweloperów, targach i innych ekspozycjach.

Nasze modele wykonywane są w nowoczesnej technologii druku 3D i metodami modelarskimi. Pozwala to na bardzo szczegółowe i szybkie wykonanie projektu modelu architektonicznego zgodnie ze zleceniem Klienta. Najwyższą jakość wykonania gwarantuje nasz doświadczony zespół specjalistów, którzy tworzą modele będące wiernym odwzorowaniem obiektu rzeczywistego lub dopiero powstającego. Wykonujemy modele budynków oraz ich przekroje wiernie odwzorowując wszystkie szczegóły uwzględnione w projekcie architektonicznym. Makiety wykonujemy także na podstawie archiwalnych zdjęć.

Realizujemy zlecenia na wykonanie interaktywnych makiet architektonicznych. Na życzenie Klienta wyposażamy nasze makiety w odpowiednie oświetlenie, ruchome elementy dzięki czemu efekt odwzorowania projektu architektonicznego jest jeszcze bardziej realistyczny. Tego typu makieta pozwala na wychwycenie ewentualnych błędów powstałych na etapie wizualizacji projektów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu makiet architektonicznych, co przekłada się na wypracowanie wysokich standardów realizowanych projektów. Nasz zespół tworzą architekci mający wieloletnią praktykę w projektowaniu i tworzeniu wizualizacji, dzięki czemu współpraca z nami przebiega szybko i profesjonalnie.
model architektoniczny
makieta architektoniczna.2